Biz

MDÇ Demir San. Tic. Ltd. Şti, ana iş kolu demir sanayisinde istikrarlı büyümeyi ve uluslararası platformda güçlü global markalar yaratmayı, sorumluluklarımızın bilinci içinde tüm iş ünitelerinde karlılık ve verimliliği arttırmayı hedeflemektedir. MDÇ Demir Sanayi Ticaret Limited Şirketi:

Deneyimi ve tecrübesi ile demir çelik sektöründe otuz yılı aşan birikime sahip olan Sayın Mehmet EROĞLU tarafından 2004 tarihinde kurulmuştur. İş ahlakı, tecrübe ve dürüst ticaret ilkeleri ile sektörün güvenilir markası olmuştur.

Firmamız, demir çelik üretiminin ülkemizin önde gelen üretici firmalarından ( İÇDAŞ, İzmir Demir Çelik A.Ş. Habaş Demir A.Ş. gibi ) satın aldığı sertifikalı inşaat demirlerini ”standart demir ve ölçü kesim hazır demir” olarak pazarlama ve satışını yapmaktadır.

MDÇ; gerçek sahibinin çalışanlarımız olduğunun bilinciyle davranarak, bireysel başarılar da hepimizin başarısıdır düşüncesiyle, kamuoyunda sahip olduğumuz imajı korumak, MDÇ ailesi olarak ana hedefimizdir.

MDÇ; üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uyup; tüm ilişkilerinde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına sadık kalma ilkesiyle çalışır.

MDÇ; işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmanın, MDÇ topluluğunun devamlılığını sağlamak için tek yol olduğuna inanır.

MDÇ; bulunduğu sektörde ”ülke standartlarında” insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin üyesi olmak istediği ve üyesi olmaktan grur duyduğu örnek bir topluluktur.

MDÇ, çalışanlarıyla birlikte; müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine evrensel kalite ve standartlarda, istikrarlı bir şekilde hizmetler sunmak görevimizdir.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar.